نگارش مقاله

ما معتقدیم که هر مقاله شایستگی دارد که بهترین اثر ممکن را داشته باشد. خدمات نگارش مقاله مدیتورها با همکاری نویسندگان حرفه ای خود به شما کمک می کند تا مقاله خود را برای ارسال به مجلات (submission) آماده کنید.

ما می دانیم که نگارش مقاله برای ارسال به مجلات با نمایه های مختلف چقدر می تواند چالش برانگیز باشد.

گروه پژوهشی مدیتورها با ارائه خدمات مختلف از جمله، نگارش مقاله شما توسط نویسندگان متخصص با سابقه ی چندین ساله، ترجمه و ویرایش تخصصی در زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا مقاله ی خود را به بهترین نحو ارائه دهید. در مدیتورها شما با وجود گزینه های مختلف می توانید دقیقاً نیاز خود را انتخاب کنید و ما براساس زمان بندی پیشنهادی شما، پروژه ی شما را طبق خواسته خودتان، با بهترین کیفیت تحویل خواهیم داد.

خدمات ویژه ما:

۱- نگارش مقاله

شما می توانید با پرداخت هزینه ای بسیار رقابتی، چالش نگارش مقاله خود را به نویسندگان حرفه ای ما بسپارید. ما علاوه بر آشنایی کامل به استانداردها و اصول نگارش مقاله، با داوری مقالات در ژورنال های مختلف آشنایی داریم بنابراین به شما این تضمین را می دهیم که در بهترین کیفیت مقاله شما را بنویسیم.

۲- ساخت و قالب بندی شکل (figure) و جدول (table)

متخصصین ما در مدیتورها با ایجاد شکل به تخصصی تر کردن مقالات شما کمک می کنند. همچنین تمام شکل ها با توجه به ژورنال موردنظر شما یا استانداردهای APA قالب بندی خواهند شد.

۳- ترجمه

درصورت نیاز مترجمین ما در مدیتورها مقاله شما را به انگلیسی ترجمه خواهند کرد.

۴- ویرایش زبان انگلیسی (Native Editing Service)

بعد از ترجمه مقاله شما در صورت نیاز به ویراستاران زبان انگلیسی در مدیتورها فرستاده خواهد شد. شما می توانید با انتخاب این سرویس، همگام با نگارش مقاله تان، کیفیت زبان انگلیسی نوشتاری آن را بهبود ببخشید تا ویراستاران و داوران بتوانند مقاله شما را کاملاً درک کنند.

۵- توجه به استایل APA

در نگارش مقالات درصورتی که استایل خاصی مدنظر شما نباشد؛ مدیتورها استایل APA را جهت نگارش مقالات شما درنظر خواهد گرفت که در ژورنال های مختلف نسبت به بقیه از توجه بیشتری برخوردار است.

۶- قالب بندی براساس مجله موردنظر شما

درصورتی که شما مجله ی خود را انتخاب نموده اید، شما میتوانید با انتخاب گزینه ی بالا همزمان مقاله خود را از نظر مجله ی موردنظرتان قالب بندی کنید تا در سریع ترین زمان بعد از تحویل، بدون نیاز به اتلاف وقت مقاله خود را سابمیت کنید.

چرا مدیتورها؟

۱- بررسی درخواست شما در سریع ترین زمان: با توجه به همکاری این مجموعه با نویسندگان فعال و خبره، درخواست های شما مشتریان گرامی در هر ساعت از شبانه روز و همه روزه به سرعت مورد بررسی قرار خواهد گرفت. با وجود سیستم حرفه ای سایت، بدون خطا درخواست شما بررسی و فاکتور نهایی صادر می گردد. بعد از پرداخت بلافاصله پروژه شما به مترجم ارسال و پروسه نگارش مقاله شروع خواهد شد.

۲- کیفیت: مجموعه بزرگ مدیتور ها بررسی مداوم کار و ارزیابی چند مرحله ای را تضمین می کند.

۳- تحویل به موقع: تیم مدیتورها ضمن الویت قرار دادن کیفیت پروژه ها، در سریع ترین زمان ممکن پروژه ها را به اتمام می رسانند.

توجه: کلیه موارد فوق در زمینه انواع رشته های علوم پزشکی انجام خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا