نگارش پایان نامه رشته های علوم پزشکی

تقریبا در تمام دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی داخل کشور این قانون وجود دارد که هر دانشجو باید پیش از فارغ التحصیل شدن از مقطع کارشناسی ارشد و دکتری چند واحد درسی تحت عنوان پایان نامه (Thesis) ارائه دهد. بعضی از دانشجویان در رشته های مختلف علوم پزشکی بر این باورند که پروسه نگارش پایان نامه یکی از سخت ترین مراحل برای اتمام دوره ی دانشجویی است. همچنین رزیدنت ها و اینترن های محترم نیز با توجه به اینکه در دوره ی حساسی از زندگی خود قرار دارند معمولا زمان و تمرکز کافی جهت انجام این مرحله را خود به تنهایی ندارند بنابراین معمولا یا این پروسه را به سختی به سرانجام می رسانند یا به فرد دیگری می سپارند. مجموعه علمی و پژوهشی مدیتورها متشکل از تعداد زیادی پژوهشگر حرفه ای با سابقه چندین ساله نگارش پایان نامه اکثر دانشگاه های پزشکی در شهرهای مختلف کشور می باشد. روزانه چندین سفارش پایان نامه در این مجموعه ثبت می شود که بعد از بررسی توسط مدیران عنوان و توضیحات لازم برای نگارش پایان نامه به نویسنده (مدیتور) متخصص ارسال و سفارش شما در کوتاه ترین زمان به شما تحویل داده می شود. همچنین در این مجموعه اصلاحات پایان نامه شما تا 15 روز به شکل رایگان انجام خواهد شد. علاوه بر این شما می توانید داده ها را بعد از گردآوری به اکسل یا نرم افزار SPSS وارد کنید و در قسمت آنالیز و تحلیل آماری بارگذاری کنید تا آماریست های ما به آنالیز دیتای شما پرداخته و آن را براساس فصل نتایج پایان نامه یا مقاله تحلیل کنند. البته این روش در سفارش پایان نامه بصورت خودکار توسط تیم پژوهشگران و آماریست ها انجام می شود و نیاز به ثبت سفارش جداگانه نیست.

تیم تخصصی نگارش پایان نامه

مجموعه علمی و پژوهشی مدیتورها در همکاری با پژوهشگران در زمینه علوم پزشکی و دانشجوهای دکترا در رشته های مختلف پزشکی به بررسی سفارش های شما می پردازد. این افراد علاوه بر تسلط نسبت به متون و عناوین علمی رشته های مختلف پزشکی، دارای سابقه پژوهشی هستند و سال های زیادی از عمر خود را وقف نگارش مقاله و پژوهش در پزشکی کرده اند.

 

پایان نامه پزشکی

طبقه بندی پایان نامه در مجموعه مدیتورها

مجموعه علمی و پژوهشی مدیتورها برای تسریع و تسهیل فرایند نگارش پایان نامه، تخصیص هر سفارش به نیروی متخصص و درجهت شفاف سازی قیمت و زمان انجام این سفارش، در این قسمت به بررسی انواع پایان نامه های پژوهشی که توسط این مجموعه قابل انجام می باشد؛ پرداخته است.

 • پایان نامه های رشته پزشکی

این مجموعه در همکاری با نیروی متخصص خود انجام کلیه سفارشات نگارش پایان نامه رشته پزشکی عمومی (اینترنی)، رزیدنتی، دوره MPH، فوق تخصص و فلوشیپ را می پذیرد.

 • پایان نامه های رشته دندان پزشکی

در این مجموعه سفارش کلیه پایان نامه های رشته دندان پزشکی پذیرفته می شود.

 • پایان نامه های رشته داروسازی

در این مجموعه سفارش کلیه پایان نامه های رشته داروسازی پذیرفته می شود و نگارش آن توسط تیم حرفه ای مجموعه مدیتورها انجام خواهد شد.

 • پایان نامه های کارشناسی ارشد

این مجموعه در همکاری با تیم متخصص خود نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی را می پذیرد. توجه کنید که بطور میانگین نگارش این دسته از پایان نامه ها بیشتر از حد معمول طول خواهد کشید.

توجه: لطفا در هنگام ثبت سفارش در پنل کاربری مجموعه مدیتورها برای تسهیل در روند انجام کار موارد زیر را پیوست کنید: پروپوزال تصویب شده، داده ها درقالب فایل اکسل یا SPSS، دستورالعمل نگارش پایان نامه دانشگاه، آنالیز یا تحلیل آماری درصورت وجود و یک یا چند مورد مقاله مشابه و پایان نامه مشابه (درصورت وجود)

 

محدوده قیمت و زمان انجام سفارش

لطفا توجه کنید:

 • این بخش با توجه به موارد گفته شده در قسمت “طبقه بندی پایان نامه در مجموعه مدیتورها” نوشته شده است. بدیهی است که نگارش پایان نامه های خارج از موارد گفته شده یا ترجمه شده به انگلیسی و یا انواع دیگری که به هرشکل از موارد گفته شده خارج باشد قیمت و زمان متفاوتی دارد.
 • صدور فاکتور به صورت رایگان می باشد و شما پس از دریافت فاکتور تصمیم گیری می نمایید.
 • سفارش پایان نامه شما می تواند 20 روزه آماده شود. کافی است زمان تحویل سفارش خود را در قسمت زمان پیشنهادی در پنل کاربری تعیین کنید و سفارش شما براساس زمان پیشنهادی شما قیمت گذاری خواهد شد. در غیر این صورت زمان استاندارد تحویل سفارش 30 تا 40 روز می باشد.
 • نمودار قیمت و زمان داخل پنل مدیتورها قسمت ثبت سفارش پایان نامه قرار داده شده است
 • همزمان با نگارش انواع پایان نامه ها درصورتی که شما مایل باشید و در قسمت توضیحات درخواست دهید بصورت پیوسته استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه به انگلیسی و ویرایش زبانی و سابمیت و پیگیری در مجله های معتبر وزارت بهداشت انجام خواهد شد. لازم است حتما درخواست داده شود تا تیم اجرایی مخصوص به این بخش شروع به انجام سفارش شما کند.
 • در صورت ثبت سفارش به شکل، نگارش پایان نامه، استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه به انگلیسی و ویرایش زبانی و سابمیت و پیگیری هزینه کلی در 3 فاکتور و 3 زمان به شما ارائه می گردد.
 • بطور کلی قیمت نهایی پایان نامه باتوجه به ارزیابی نوع و عنوان پایان نامه، داشتن یا نداشتن آنالیز آماری و زمان پیشنهادی تعیین خواهد شد.
 • لطفا برای اطلاع دقیق هزینه و زمان تحویل، در پنل کاربری مدیتورها ثبت نام و سفارش پایان نامه خودتان را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا اپراتور مربوطه در کمتر از 10 دقیقه برایتان به صورت رایگان قیمت گذاری نماید.

 

چه کسانی نباید سفارش پایان نامه خود را در مجموعه مدیتورها ثبت کنند؟

1- تمرکز اصلی نویسندگان حرفه ای مدیتورها بر نگارش پایان نامه پزشکی، داروسازی، دندان پزشکی و کارشناسی ارشد در رشته های پزشکی می باشد. کلیه افراد مشغول به کار در این مجموعه تخصص کافی در زمینه پژوهش در علوم پزشکی را دارند و طبعا این مجموعه از نگارش پایان نامه های مرتبط با رشته های غیر پزشکی ( مهندسی، مدیریت، حسابداری، کشاورزی و … ) معذور است.

2- پایان نامه ها بشکل کاملا تخصصی انجام می شود و از نگارش غیرتخصصی پایان نامه ها بشکلی که در برخی مجموعه ها و مکان ها ارائه می گردد معذوریم.

3- نگارش پایان نامه ها در حال حاضر فقط به شکل انواع گفته شده در بالا (پایان نامه پزشکی، داروسازی، دندان پزشکی و کارشناسی ارشد و پروتوکل های سیستماتیک ریویو و متاآنالیز) ارائه می شود و این مجموعه از انجام مواردی غیر از این معذور است.

‫4 نظرها

 1. واقعا پنل فوق العاده ای دارید هیچ سایت مشابهی همچین قسمتی نداره
  مطالبتون عالیه امیدوارم موفق باشید و سفارش منو به موقع تحویل بدید😂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا