با استفاده از پنل حرفه ای مدیتورها برای اولین بار در ایران شما این امکان را دارید تا مرحله به مرحله از ثبت سفارش  انجام آن و تا پایان سفارش را مشاهده و هدایت کنید و نیز امکان گفتگو و ثبت درخواست پشتیبانی بصورت کاملا حرفه ای در اختیار شما قرار گرفته است. شما میتوانید به راحتی در قسمت ثبت سفارش طراحی وبسایت سفارش خود را ثبت کنید و منتظر بررسی تیم مدیتورها باشید.

چرا طراحی وبسایت توسط مدیتورها

طراحی سایت یکی از مواردی است که اگر به صورت تخصصی اجرا نشود نمی توان انتظار داشت سایت ما در مراحل بعدی نیز با موفقیت به فعالیت خود ادامه دهد. لذا مدیتورها وب سایت شما را به صورت کاملا تخصصی به صورت واکنشگرا با متدهای روز دنیا با قیمتی مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی می کند . طراحی سایت شرکتی ، سایت فروشگاهی ، سایت اداری ، سایت املاک ، سایت خبری تخصص ماست .

رقابت بین سایت های مختلف روز به روز بیشتر می شود و خدمات و امکاناتی که ارائه می دهند هر روز متنوع تر و کامل تر می گردد. در این میان تنها وب سایت هایی قادر خواهند بود در مسیر خود موفق باشند که به عنوان یک سایت حرفه ای طراحی و مدیریت گردند.

مدیتورها به عنوان یکی از موفق ترین شرکت ها در طراحی سایت حرفه ای و بهینه سازی وب سایت این امکان را به مشتریان خود می دهد تا ضمن داشتن کلیه امکانات و مزایا، به یکی از موفق ترین وب سایت ها در زمینه جذب کاربران اینترنتی تبدیل گردند. طراحی و بهینه سازی وب سایت که توسط مدیتورها صورت می پذیرد، منجر به نمایش سایت در رتبه های بالای نتایج گوگل می گردد و به این ترتیب به راحتی در دسترس کاربران اینترنتی خواهد بود.

مرحله اول: ورود به حساب کاربری

آموزش ثبت نام در مدیتورها

اگر حساب کاربری ندارید میتوانید به سادگی مانند تصویر رو به رو در عرض کمتر از یک دقیقه حساب کاربری خود را ایجاد کنید برای ایجاد حساب کافی است روی پیوند درج شده (ثبت نام در مدیتورها) کلیک کنید و مشخصات خود را وارد کنید. سپس با فعال سازی و تایید حساب پست الکترونیک (ایمیل) سفارش خود را ثبت کنید.

آموزش ورود به حساب مدیتورها

اگر از قبل در مدیتورها حساب کاربری دارید به استفاده از پست الکترونیک و کلمه عبور خود وارد حساب کاربری شوید. برای ورود به حساب از (ورود به حساب) استفاده کنید.

همچنین شما میتوانید به سادگی با استفاده از ورود با گوگل حساب کاربری خود را ایجاد کرده یا وارد شوید.

مرحله دوم: انتخاب نوع سفارش از منو

در پنل کاربری مدیتورها با کلیک روی ثبت سفارش منو باز میشود و شما میتوانید سفارش مد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید و وارد قسمت ثبت سفارش شوید.

این قسمت شامل:

ویژگی های صفحه ثبت سفارش

توجه کنید: این بخش به علت مشابه بودن برای تمام سفارشات از صفحه ثبت سفارش مقاله برای تصاویر آموزشی استفاده شده است. برای مشاهده نمودار هزینه زمان و همچنین مراحل انجام سفارش در پنل کاربری سفارش مد نظر خود را انتخاب کنید.

نمودار هزینه سفارش

این نمودار که برای تمام خدمات مجموعه مدیتورها موجود است. به شما کاربر محترم بصورت تقریبی حداقل حداکثر و میانگین هزینه را نشان میدهد. مدیتورها برای اولین بار برای شفاف سازی و اطلاع شما کاربران عزیز ایده استفاده از این نمودار را پیاده سازی کرده است.

نمودار زمان تحویل سفارش

این نمودار نیز مانند نمودار هزینه به شما میانگین تحویل سفارشات از این نوع را نشان میدهد. ولی توجه داشته باشید همانطور که قید شده است ممکن است در حالت های خاص این زمان افزایش یا کاهش یابد.

مراحل انجام و تحویل سفارش

تمام خدمات و سفارشات مدیتورها نیز مانند نمودار های بالا این تایم لاین را شامل میشوند که بصورت دقیق مراحل سفارش را از شروع تا پایان بصورت مرحله به مرحله نشان میدهد این مراحل بعد از ثبت سفارش نیز وجود دارند و در صورت انجام شدن هرکدام آن مرحله به انجام شده تبدیل میشود.