امروزه با توجه به نیاز اساتید محترم رشته های مختلف علوم پزشکی نسبت به ارتقای درجه ی استادی خود و افزایش روزافزون متقاضیان ادامه تحصیل و کار در خارج از کشور ، انتشار مقالات در مجله های دارای نمایه های بین المللی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. نیاز به استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه مقاله های نوشته شده به زبان فارسی و کتاب هر روز در حال رشد است.

تیم مترجمین ما در مدیتورها دارای آشنایی کامل با استاندارد های ژورنال های بین المللی می باشند و نیازهای ویژه مشتریان را ارزیابی و ترجمه می نمایند. در حال حاضر خدمات ترجمه این تیم در دو سطح انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی ارائه می گردد و در صورتیکه درخواست ترجمه برای زبانی به غیر از جفت های ذکر شده وجود داشته باشد، متقاضیان می توانند درخواست خود در این مورد را به ایمیل رسمی مدیتورها ارسال کنند تا با توجه به منابع موجود مورد بررسی قرار گیرد.

مجموعه بزرگ مدیتورها دارای مترجمین حرفه ای و متخصصی است که علاوه بر تبحر کامل نسبت به کلمات تخصصی رشته های پزشکی، ویراستار نیتیو زبان انگلیسی نیز هستند. نیرو های متخصص ما به ساختار ژورنال های مختلف آشنایی دارند و همگام با ترجمه، مقاله شما را از نظر سایر جنبه ها نیز مورد بررسی قرار میدهند. با وجود سیستم دقیق ارائه شده در وبسایت مدیتور ها، تحویل پروژه ها با کیفیت بالا و در زمان مقرر انجام خواهد شد، همچنین مشتریان می توانند تا سه روز کاری پس از تحویل سفارش ، هر گونه اصلاحیه لازم را برای ما ارسال کنند تا مورد بررسی قرار گیرد.

چرا مدیتورها؟

۱- بررسی درخواست شما در سریع ترین زمان: با توجه به همکاری این مجموعه با مترجمین فعال و خبره، درخواست های شما مشتریان گرامی در هر ساعت از شبانه روز و همه روزه به سرعت مورد بررسی قرار خواهد گرفت. با وجود سیستم حرفه ای سایت، بدون خطا درخواست شما بررسی و فاکتور نهایی صادر می گردد. بعد از پرداخت بلافاصله پروژه شما به مترجم ارسال و پروسه ترجمه شروع خواهد شد.

۲- کیفیت: مجموعه بزرگ مدیتور ها بررسی مداوم کار و ارزیابی چند مرحله ای ترجمه را تضمین می کند.

۳- تحویل به موقع: تیم مترجمین مدیتورها ضمن الویت قرار دادن کیفیت پروژه ها، در سریع ترین زمان ممکن ترجمه ها را به اتمام می رسانند.

خدمات ترجمه مدیتور ها به شرح زیر است :

– تمام مقالات تحقیقاتی
– پروتکل و پروپوزال های پژوهشی
– پایان نامه
– رزومه
– بومی سازی وب
– کتاب

توجه: کلیه موارد فوق در زمینه انواع رشته های علوم پزشکی انجام خواهند شد.