امروزه عصر تکنولوژی و اینترنت است. سفارش ساخت و طراحی وبسایت در لیست اولویت های هر کسب و کاری قرار گرفته است. اشخاص و صاحبان مشاغل میدانند که هر روزه به تعداد کاربران اینترنت افزوده میشود و برخورداری از پایگاه و بایگانی خوب مجازی در دنیای اینترنت نیاز به توجه ویژه ای دارد. داشتن یک وبسایت حرفه ای آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت بر مبنای اصول و هارمونی طراحی شود علاوه بر جذب نگاه همیشگی مخاطب میتواند باعث رشد چشم گیر کسب و کار شما شده و شما را به مخاطبانتان معرفی کند.

تاثیر وبسایت بر کسب و کار

روزانه میلیون ها وبسایت در سراسر جهان، هزاران وبسایت در ایران و احتمالا ده ها وبسایت که مستقیم یا غیرمستقیم رقیب شما محسوب میشوند راه اندازی میگردند. یافتن جایگاهی مناسب و محکم در این میان موفقیتی است که به سادگی محقق نمیشود و قواعد انجام آن در تخصص طراحان و برنامه نویسان حرفه ای وب است. مدیتورها با شناخت جامعی که از اینترنت و فضای مجازی دارد، کسب و کارتان را بررسی کرده و وبسایت شما را مطابق با نیازهایتان و سلیقه مخاطبان شما طراحی میکند. بدین ترتیب میتوانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به درستی معرفی کرده و با طراحی سایت حرفه ای، خدمات, شرکت, کسب و کار و محصولات خود را به خوبی به مخاطبانتان ارائه کنید.

اگر درحال حاضر وبسایت دارید ولی نتیجه مد نظر شما حاصل نشده است، پیشنهاد میکنیم که آن را به دست متخصصان برنامه نویسی و طراحی سئوکاران(بهینه سازی موتور جستجو) و تحلیلگران با تجربه مدیتورها بسپارید تا سایت شما را بررسی کرده از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و در صورت نیاز تغییرات و بهینه سازی هایی را روی آن اعمال کنیم؛ در این صورت می توانید مطابق با تکنولوژی روز طراحی وبسایت حرکت کنید. اگر هم هنوز سایتی ندارید که فرصت را از دست ندهید، تیم مجرب مدیتورها آماده است تا با طراحی وبسایت خلاقانه و بروز، مسیر روشنی را در کسب و کار آنلاین برایتان فراهم سازد.

 

شبکه های اجتماعی یا وبسایت

شبکه های اجتماعی یا وبسایت؟ چرا وبسایت؟

این سوالی است را بسیار شنیده ایم اکثر کسانی که کسب و کاری دارند و از یکی از این دو روش استفاده میکنند همیشه این سوال را میپرسند که کدام بهتر است؟ شبکه های اجتماعی یا وبسایت؟ شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا تلگرام محل خوب و مفیدی برای فعالیت های اینترنتی و مجازی هستند اما اینکه آنها را به عنوان پایگاه اصلی کسب و کارمان در نظر بگیریم شدیدا به ریسک بالایی نیاز است. زیرا به دلایل زیادی همچون فیلترینگ، مسدود شدن، تغییرات ناگهانی خدمات و سیاست ها و… امکان دارد این شبکه ها دیگر در دسترس نباشند و این مسئله خود به تنهایی میتواند خسارت جبران ناپذیری را به کسب و کار شما وارد کند. بنابراین شبکه های اجتماعی را به عنوان ابزار و هدف اصلی خود و کسب و کارتان قرار ندهید.

شبکه های اجتماعی صرفا به بهبود ارتباط شما با مخاطبانتان کمک میکنند، نه بیشتر!

فرض کنید صاحب یک کسب و کار هستید، اینکه صرفا با مخاطبان و مشتریان در ارتباط باشید یا عکس محصولات و خدمات را به آنها نشان دهید کافی نیست، بلکه باید با یک وبسایت فروشگاهی یا وبسایت خدماتی جامع و مناسب، شرایطی فراهم کنید که کاربران به شکلی آسان و سریع اقدام به خرید کنند یا از خدمات شما استفاده کنند. همچنین میتوانید به طور دقیق آمار بازدید کاربران، میزان فروش و تمامی فعالیت ها را مدیریت کنید. و با استفاده از این آمارها روز به روز پیشرفت کنید.

البته این نکته را فراموش نکنیم که با انجام بازاریابی در شبکه های اجتماعی میتوان فعالیت خود را در این فضا مدیریت کرده و بهترین نتیجه را از آن بدست آورید.

 

چه کسانی نیاز به وبسایت دارند؟

 

وب سایت برای پزشکان

طراحی وبسایت برای پزشکان

بر اساس نتایج تحقیقاتی که اخیرا در ارتباط با اهمیت وب سایت پزشکی صورت پذیرفته, جستجوی آنلاین در ارتباط با موضوعات مربوط به پزشکی و سلامت به صورت قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته و برآورده شده که ۸۰ درصد از کاربران اینترنت در ارتباط با موضوعات مربوط به پزشکی در اینترنت جستجو کرده‌اند .فرصت معرفی خدمات, تجربه‌های ارزشمند, توانمندی‌ها و دسترسی به طیف وسیعی از مخاطبان موضوعی نیست که ساده از آن بگذرید ! شما به عنوان یک پزشک مهمترین ماموریت خودتان را کمک به بیماران و مراجعانتان می‌دانید . تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که آیا با روش سنتی ارائه خدمات پزشکی از تمام ظرفیت و توانمندی‌‌هایتان برای کمک به بیماران استفاده میشود یا خیر ؟ فوق‌العاده نبود اگر به جای خدمت رسانی به تعداد محدودی بیمار امکان پاسخگویی به صدها نفر در طول روز وجود داشت؟

 

وب سایت برای وکلا و حقوقدانان

طراحی وبسایت برای وکلا

همیشه داشتن سوالات مربوط به دادگاه و کلا کارهای دادگاهی و مخصوصا وکالت ذهن بسیاری از افراد درگیر این پروسه را به خود مشغول نموده است. این افراد که به هر نحوی دچار مشکل یا ضایعه ای شده اند با صرف مدت زمان بسیاری زیادی در اینترنت و انجام جستجو در نهایت خسته شده و شاید از انجام کاری که در آن مصمم بوده اند صرفه نظر نمایند. متاسفانه بسیاری از وکلا نمیدانند که داشتن یک وب سایت میتواند برای آنها مزایای بسیار زیادی داشته باشد. در مرحله نخست وکلا میتوانند توسط یک وب سایت عالی با طراحی ساده و حرفه ای و کاملا رسمی, خود را به طور کامل معرفی نموده تا افراد آنلاین و یا افرادی که در اینترنت به دنبال وکیل بسیار خوب هستند شما را بهتر و بیشتر شناسایی نمایند. مطمئنا کاربرانی که وب سایت شما را پیدا نموده اند با خواندن دقیق رزومه کاری شما میتوانند تصمیم بهتری را برای شروع و یا انجام مراحل کاری دیگر بگیرند.

 

وبسایت برای هنرمندان بازیگران خواننده ها عکاسان

طراحی وبسایت برای افراد معروف و هنرمندان

هنر از دیر باز نزد ایرانیان جایگاه خاصی داشته است و هنر ایران یکی از غنی‌ترین میراث هنری در تاریخ جهان است و دربرگیرنده بسیاری از رشته ها از جمله معماری، نقاشی، بافندگی، سفالگری، موسیقی، خوشنویسی و فلزکاری می‌باشد. امروزه با گسترش دنیای مجازی و افزایش ارتباطات وب سایت ها و شبکه های اجتماعی مکانی برای عرضه و معرفی محصولات هنری می باشد تا علاقه مندان در هر نقطه از جهان بتوانند به آن دسترسی داشته باشند و یا آنها را به دوستان خود در دنیای مجازی و واقعی معرفی کنند. گرچه امروزه شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و .. ممکن است برای این منظور مورد استفاده قرار گیرد ولی در اختیار داشتن یک وب سایت جلوه ی خاصی دارد ، از پایداری بیشتری برخوردار است و امکانات بسیاری به شما می دهد.

وبسایت برای اساتید و مربیان

طراحی وبسایت برای معلم و مربی ها

مربیان , معلمان ، اساتید، مدارس و آموزشگاه ها و … میتوانند با داشتن یک سایت حرفه ای و خوب، ارتباط مناسبی با مخاطبین و دانشجویان و دانش آموزان خود داشته باشند. مدیتورها با طراحی های خاص در زمینه طراحی سایت آموزشی توانسته است، تجربیات و تخصص فراوانی را در این زمینه کسب و در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در صورتی که یک وب سایت آموزشی مخاطبین خود را نداشته باشد و بخواهد مخاطبین را آن هم بصورت هدفمند پیدا نماید، لازمه ی این کار سایت قدرتمند در موتور جستجوگر گوگل می باشد. در صورتی که وب سایت بتواند در کلمات هدف خود در نتایج گوگل رتبه ی بالایی پیدا کند، میتواند به نتیجه ی خود به راحتی و بدون کمترین هزینه ای برسد. این کار بواسطه ی داشتن وب سایت حرفه ای و طراحی بر اساس سئو و موتورهای جستجوگر و تکنیک های اجرایی سئو توسط طراح سایت امکان پذیر است. مهمترین تخصص مدیتورها ، طراحی وب سایت بر اساس آخرین الگوریتم های گوگل می باشد.

 

تخصص های دخیل در طراحی وبسایت

تخصص های دخیل در ساخت وبسایت

افراد تخصص های مختلفی در روند طراحی سایت نقش دارند. مدیتورها طی سالها فعالیت حرفه ای در این زمینه، متبحرترین و با تجربه ترین ها در حوزه طراحی و سایت وبسایت را در قالب یک تیم منسجم در کنار هم قرار داده تا بهترین خروجی ممکن حاصل شود. سفارش طراحی سایت شما از اولین گام یعنی مشاوره تا آخرین گام یعنی راه اندازی، بدست بهترین افراد سپرده خواهد شد. همانطور که در ساختن یک برج بلند قامت اشخاص مختلف با تخصص های متفاو

ت در کنار یکدیگر فعالیت میکنند، در مدیتورها نیز پروژه طراحی سایت توسط تحلیلگران، طراحان، برنامه نویسان، پشتیبانان و مدیران پروژه به شکلی هماهنگ و ساختار یافته انجام میشود. پس از پیاده سازی کامل وبگاه اینترنتی شما، متخصصین بازاریابی دیجیتال و بازاریابی محتوایی مدیتورها، پیشنهادات حرفه ای خود را جهت ورودی شکوهمندانه و حضوری موفق در محیط مجازی، به مشتریان محترم ارائه میکنند.

 

 

مفاهیم مهم برای یک سایت

مفاهیم مهم برای وبسایت

طراحی و ساخت وبسایت قوانین خاص خود را دارد و در چهارچوب و قالب مشخص خود انجام میشود. رعایت این استاندارد ها و رعایت اصول طراحی و سئو همچنین توجه به تکنولوژی های مدرن و بروز طراحی وبسایت در این امر بسیار موثر است.

 

چهارچوب طراحی وبسایت

طراحی وب سایت، یعنی سایت مطابق با آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا طراحی شود. یکی از مهم ترین قواعدی که مدیتورها در طراحی سایت لحاظ میکند، سئو و بهینه بودن وبسایت از لحاظ ساختاری است. تحلیلگران بهینه سازی موتورهای جستجو مدیتورها، تمامی نکات را بررسی میکنند تا وبسایت بر اساس اصول و استانداردها تولید شده و مورد تایید موتورهای جستجو قرار گیرد. ما طرز فکر موتورهای جستجو را میشناسیم و به شما کمک میکنیم تا آن ها نیز شما را بشناسند تا نهایتا به کسب جایگاهی مناسب منجر شود.

 

اصول طراحی سایت

اصول و چهارچوب وبسایت

همانطور که خلق یک اثر هنری نیاز به شناخت سلیقه مخاطب و عناصر بصری مانند رنگ ها، تصاویر و… دارد، در طراحی سایت مانند اثر هنری این موارد صادق است. شناخت ترکیب رنگ، هارمونی اجزای سایت و دانش چینش آنها در کنار هم که طی سالها تجربه مدیتورها بدست آمده است، جزء اصلی ترین اصول طراحی سایت است که به آن پای بندیم.

 

ریسپانسیو چیست (واکنشگرا)

طراحی واکنشگرا مدیتورها

آیا همه با ویندوز و کامپیوتر وب گردی میکنند؟ قطعا جواب خیر است! امروزه حجم عظیمی از کاربران از گوشی های همراهشان برای جستجو در اینترنت استفاده میکنند، موبایل ها و تبلت ها را نباید فراموش کرد. لذا میطلبد که وبسایت به گونه ای ریسپانسیو (Responsive Web Design) یا واکنش گرا طراحی شود تا در نمایشگر تمام موبایل ها و تبلت ها به درستی نمایش داده شود.

ریسپانسیو چیست؟

ریسپانسیو به این معناست که طراحی وب سایت به گونه ای می باشد که در صفحات مختلف و ابزارهای متفاوت سایت به درستی نمایش داده می شود، به عنوان مثال زمانی که شما از طریق گوشی یا تبلت سایت را تماشا می کنید ساختار ظاهری سایت به گونه ای تغییر پیدا می کند که قابلیت پیمایش سایت در این ابزارها به راحتی فراهم گردد. از طرفی در نمایشگرهایی با رزولوشن بالا نیز سایت به گونه ای مناسب نمایش داده می شود و به عبارت دیگر کاربران با هر ابزاری سایت شما را تماشا می کنند از محتوا و ظاهر سایت شما کمال استفاده را خواهند برد.

سرعت بارگزاری سایت

سرعت وبسایت

در رقابت تنگاتنگ بین میلیون ها سایت بر سر دیده شدن، هرچه سریع تر باشید، بهتر دیده میشوید. رسیدن به سرعت بارگزاری استاندارد و حتی فراتر از استاندارد صفحات سایت امری ست تخصصی که در الگوهای طراحی مدیتورها جایگاه قابل توجهی دارد. در این راستا عواملی چون حجم بارگزاری هر صفحه به طور جداگانه و حجم بارگزاری تمام سایت اندازه گیری میشود. میزبانی سایت توسط یک هاستینگ قدرتمند تنها بخشی از کار است و کدنویسی بهینه و استفاده از مناسب ترین ابزارها ضامن سرعت بالای وبسایت است. مجموعه مدیتورها با سرور های اختصاصی و ابری قدرتمند خود در سراسر جهان ایران اروپا و آمریکا ضامن سرعت و امنیت بالای سایت شماست.

یک ابزاری حرفه ای برای بررسی سرعت سایت شما GTMETRIX

 

عوامل موثر در وبسایت شخصی

وب سایت شخصی شما به عنوان یک رزومه ی دیجیتال به شما در سرعت بخشیدن به پیشرفت شغلیتان کمک خواهد کرد. گرچه شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام یا تلگرام و وبلاگ ها می تواند برای افراد به عنوان یک معرفی کننده ی آنلاین باشد، اما داشتن یک وب سایت شخصی تحت دامنه ی اینترنتی مختص فرد، برای کسانی که لازم به داشتن سایت شخصی هستند، چندین برابر مفید تر می باشد. امروزه اهمیت اینترنت به عنوان یک بستر اطلاعاتی بی کران بر هیچکس پوشیده نیست. شما هم می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت شخصی داشته باشید و از این طریق با دنیا در ارتباط باشید و ارتباطات جدیدی بدست آورید.

عوامل موثر در سایت شرکتی

اصول طراحی سایت شرکتی

معتقدیم که طراحی سایت شرکتی باید بگونه ای باشد که نمایی مناسب و حرفه ای از کسب و کارتان ارائه دهد. تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان برای اولین بار از طریق وبسایت یک شرکت با کسب و کار آن آشنا میشوند. لذا طراحی سایت شرکتی باید به نوعی باشد که اطلاعات جامع و مفیدی را از فعالیت شرکت به بهترین شکل و سریع ترین زمان ممکن ارائه داده و بازدیدکننده را در همان اولین مراجعه به هوادار و مشتری دائمی تبدیل کند.

 

فاکتورهای سایت فروشگاهی

اصول سایت شرکتی

ملاک و معیار های موفقیت یک فروشگاه در سطح شهر، با ملاک های موفقیت یک فروشگاه آنلاین تفاوت های قابل توجهی دارد. مجموعه خلاق مدیتورها به دلیل آشنایی کاملی که با فضای کسب و کار آنلاین و رفتار مشتریان به خصوص مشتریان ایرانی و سلیقه ایرانی در این وبسایت ها دارد، گزینه ای ایده آل برای سفارش طراحی وبسایت فروشگاهی است. سایت فروشگاهی باید امکان توسعه و گسترش را در آینده داشته باشد تا بخوبی پذیرای محصولات جدید و تعداد بالای مشتریان باشد. مدیتورها امروز وبسایتی را برای فرداها طراحی میکند. با توجه به پیشرفت دائمی تکنولوژی های وب و تغییر سلایق کاربران، یک وبسایت باید با بسترسازی مناسب، قابلیت پذیرش امکانات جدید در آینده را داشته باشد. حتی مدیتور ها امکان طراحی وبسایت به زبان های مختلف جهان همراه با درگاه های پرداخت ارز با واحد های پولی متنوع را نیز در بر میگیرد.

 

قیمت و هزینه طراحی وبسایت چقدر است؟

تعیین قیمت و هزینه طراحی سایت موضوعی مهم در عقد قرارداد با کارفرما می باشد. لذا هزینه های بسیار اندکی که در برخی تبلیغات مشاهده میکنید یا هزینه های بعضا بسیار بالای غیر معقول، نشان از قیمت گذاری غیرحرفه ای و شایدد بی تجربگی شخص یا شرکت برای طراحی یک وسایت است. در مدیتورها لیست دقیقی از نیازهای شما و خدماتی که قرار است برای سایت شما ارائه شود تهیه شده و تعیین هزینه نهایی بر اساس آن انجام میشود. لذا خیالتان از بابت ارائه هزینه ای منطقی برای طراحی سایت حرفه ای راحت باشد. در زیر عواملی که بر قیمت طراحی سایت موثر است را ذکر میکنیم.

 

عوامل موثر بر قیمت طراحی وب سایت

  1. نوع وبسایت شخصی شرکتی یا فروشگاهی
  2. گرافیک سایت
  3. امکانات وبسایت
  4. حجم مطالب اولیه و تعداد صفحات
  5. تعداد زبان های وب سایت
  6. سئو و بهینه سازی موتور جستجو
  7. هزینه های هاست و دامنه
  8. پشتیبانی و امنیت وبسایت

 

خلاقیت و هنر در طراحی وبسایت

وقتی امضای خلاقیت پای اثر باشد، آن را به وضوح از دیگران متمایز میکند. به همین دلیل است که وبسایت هایی که توسط مدیتورها طراحی شده است همواره در نگاه مخاطب، منحصر به فرد جلوه کرده است. ملاک نهایی برای تشخیص یک طراحی سایت موفق، میزان تعامل و حضور کاربران در آن است. چنانچه تمام مراحل طراحی سایت طبق قاعده ای درست انجام شود، به تجربه ای خوب و ماندگار برای کاربران تبدیل شده و از آنها طرفداران و مشتری های دائمی میسازد.