درباره ی مدیتورها

گروه پژوهشی مدیتورها متخصص در ارائه خدمات مختلف پژوهشی شامل ترجمه، ویرایش علمی و زبانی مقالات(Native editing)، نگارش انواع مطالعات در زمینه ی علوم پزشکی، بررسی مقالات از نظر پلاجریسم (plagiarism) و پارافریز (paraphrase)، قالب بندی با توجه به مجله ی موردنظر و پشتیبانی تا زمان انتشار مقالات می باشد. این وبسایت با بیش از ۵۰ ویراستار نیتیو انگلیسی از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی برتر در سراسر جهان دارای همکاری ست و از تیم علمی بزرگ و جامعی جهت بررسی و اصلاح نگارشی و علمی مقالات شما برخوردار است.

مدیتورها در زمینه نگارش پزشکی (Medical Writing) با بیش از ۳۰ پژوهشگر با سابقه و فعال در رشته های مختلف پزشکی و متخصصین حرفه ای جهت آنالیز آماری (Data analysis) مقالات برگرفته از اپیدمیولوژیست ، دانشجوی پزشکی و آماریست همکاری دارد.

هدف ما

کیفیت ذات خدمات ماست. شعار ما ارائه با کیفیت خدمات با رقابتی ترین قیمت است. در هیئت تحریریه؛ پژوهشگران، پزشکان و ویراستاران انگلیسی بسیار مجرب و با تجربه ای با ما همکاری می کنند.

این مجموعه با هدف تمرکز حداکثری بر روی کیفیت خدمات، در حال حاضر صرفا در زمینه رشته های پزشکی فعالیت می کند.

 

ارزیابی کیفیت خدمات

برای استخدام در مدیتورها ، ارزیابی دقیقی بر سابقه ی عملی پژوهشگران با توجه به رزومه ارسالی و همچنین کیفیت انجام پروژه های قبلی صورت می پذیرد. سپس بررسی نهایی با مشورت دو کارشناس و انجام یک تست دقیق برای انتخاب بهترین افراد در انجام امور پژوهشی انجام خواهد شد.
کارشناسان مدیتورها به صورت مداوم در فعالیت های پژوهشی و انتشار مقالات بین المللی فعالیت می کنند و به عنوان داوران همکار در مجلات معتبر و مطرح بین المللی همکاری دارند. بنابراین تیم ما کاملا با استاندارد و انتظارات داوران مجلات آشنایی دارد. ما معتقدیم که با تکیه بر دانش و تجربه خود می توانیم تفاوت قابل توجهی ایجاد کنیم و به محققان و دانشجویان کمک کنیم تا آسان تر به اهداف خود در امور پژوهشی دست یابند.