آنالیز و تحلیل آماری علوم پزشکی

مشاوره آنالیز دیتا | تحلیل آماری علوم پزشکی

اساتید، پژوهشگران و دانشجویان در رشته های علوم پزشکی برای ارائه ی هرچه بهتر نتایج مطالعات خود به مشورت با فردی متخصص و حرفه ای در زمینه آنالیز و تحلیل دیتا نیاز پیدا می کنند. مجموعه مدیتورها در همکاری با متخصص های آمار زیستی و اپیدمیولوژیست ها می تواند در آنالیز و تحلیل آماری و بهبود نتایج مطالعات با شما همراه باشد. در مدیتورها خدمات وارد کردن داده های آماری، تجزیه و تحلیل با نرم افزارهای آماری، تدوین شکل ها و جداول از داده های خام آماری و مشاوره با متخصص آمار زیستی و اپیدمیولوژی جهت بهینه کردن نتایج مطالعه در کوتاه ترین زمان قابل انجام است. بنابراین شما می توانید با اطمینان خاطر با بارگذاری فایل های دیتای خود در پنل مدیتورها ثبت نموده و منتظر تماس ما باشید!


ثبت سفارش


تماس با ما


خدمات تجزیه و تحلیل آماری در مدیتورها

با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه علم آمار و ریاضیات صورت گرفته است، امروزه بسیاری از محاسبات پیچیده ی آماری از طریق نرم افزارهای آماری پیشرفته انجام می شود. همچنین در زمینه ی پژوهش در علوم پزشکی برای تحلیل داده ها و ترسیم جداول و نمودارها در مقاله و پایان نامه ها از این نرم افزارها استفاده می شود.

موسسه پژوهشی مدیتورها در این زمینه به ارائه ی خدمات زیر می پردازد:

√ وارد کردن داده های آماری به نرم افزار: بسیاری از دانشجوها و پژوهشگران بعد از جمع آوری داده های خود از طریق پرسشنامه تمایل دارند یک فرد متخصص در زمینه آمار یا یک فردی که با پژوهش آشنایی دارد، داده های جمع آوری شده را بصورت تخصصی وارد نرم افزار SPSS یا اکسل کند. در این مورد مدیتورها در همکارای با تیم متخصص خود پاسخگوی درخواست های کاربران در این زمینه است.

√ تجزیه و تحلیل با نرم افزارهای آماری: برای تجزیه و تحلیل آماری نرم افزارهای پیشرفته ی زیادی وجود دارند که متداول ترین آن ها SPSS,SAS, R, Prism, Stata, Minitab هستند؛ با این وجود، تجزیه و تحلیل دیتا در بیش از 90 درصد پایان نامه های دانشجویان ایرانی و بسیاری از مقاله های پژوهشگران در علوم پزشکی، منحصرا از طریق نرم افزار آماری SPSS است. در مدیتورها آنالیز آماری با نرم افزارهای ذکر شده توسط متخصص های آمار دانش آموخته در رشته های آمار زیستی و اپیدمیولوژی انجام می گیرد.

√ تدوبن جداول و شکل ها و نگارش توضیحات نتایج آماری: در مدیتورها تدوین جداول از داده های خام آماری و ترسیم شکل های پیشرفته با توجه به خروجی نرم افزارها و همچنین نگارش توضیحات مرتبط با آن ها به زبان فارسی و انگلیسی قابل انجام است. 

√ مشاوره جهت بهینه سازی نتایج پیش نویس مقاله (Manuscript): اگر به دنبال محیطی علمی هستید که در آن بتوانید با یک متخصص آمار برای بهینه کردن نتایج آماری مطالعه خود از طریق تست های آماری مناسب و روش های بهتر اقدام کنید؛ مدیتورها در این زمینه می تواند با شما همراه باشد.


آنالیز و تحلیل آماری علوم پزشکی

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید!


ثبت سفارش انالیز و تحلیل آماری

روش های بررسی رایگان پلاجیاریزم

برای بررسی پلاجیاریزم روش های زیادی به شکل رایگان وجود دارد. معمولا روش های رایگان بررسی پلاجیاریزم (Free Plagiarism Detection Tools) قابل اعتماد نیستند اما پژوهشگران می توانند بعنوان سریع ترین راه برای بررسی درفت اولیه مقاله خود و تخمین حدودی درصد تشابه از این ابزارها استفاده کنند. در زیر نام و لینک مستقیم به سه مورد از ابزارهای رایگان بررسی پلاجیاریزم نشان داده شده است: [ توجه کنید که در این قسمت به تعدادی از این ابزارها به عنوان نمونه اشاره شده است و این به معنی تایید یا رد آن توسط مجموعه مدیتورها نیست! ]

بررسی پلاجریسم با Ithenticate در مدیتورها

وبسایت Copyleaks

بررسی آنلاین پلاجیاریزم با فناوری پیشرفته هوش مصنوعی

بررسی پلاجریسم با Ithenticate در مدیتورها

وبسایت Prepostseo

قابلیت بررسی آنلاین پلاجیاریزم و گرامر و …

بررسی پلاجریسم با Ithenticate در مدیتورها

وبسایت پلاجیوم

قابلیت بررسی تا 1000 کلمه بصورت آنلاین

نرم افزار iThenticate

iThenticate ابزاری پیشرفته برای محققان و نویسندگان حرفه ای جهت بررسی نسخه های خطی یا نوشته های آنها از نظر سرقت علمی است. بیشتر از اینکه این شرکت با افراد کار کند با شرکت ها، اننتشاراتی ها و موسسات بزرگ همکاری می کند. دسترسی به آن و استفاده از آن بسیار آسان بوده و در زمان بسیار کوتاهی می توان سرقت علمی فایل خود را سنجید. لازم به ذکر است که این ابزار از اعتبار و دقت بسیار بالایی برخوردار است.


ithenticate

چرا نرم‌افزار iThenticate؟

امروزه بسیاری از ژورنال ها و انتشارات های معتبر در سراسر دنیا پیش از انتشار نسخه های خطی، برای بررسی پلاجیاریزم از نرم افزار آیتنتیکیت (iThenticate) استفاده می کنند. از ویژگی های بسیار مهم دیگر این نرم افزار دیتابیس بسیار قوی آن است. 

Publisher

مورد اعتماد ناشرین برتر

بیش از 1500 ناشر برتر در جهان از iThenticate استفاده می کنند.

دیتا بیس

دیتابیس بسیار قوی

iThenticate محتوای شما را با 95٪ از 10000 مجله برتر مقایسه می کند.

در مورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟
در مورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟
در مورد ثبت سفارش سوال دارید؟

تماس با ما – 02128426565

گفتگو با مجری

در تمام مراحل سفارش شما توانایی گفتگو مستقیم با مجری خواهید داشت

شمارش معکوس

شمارش معکوس تحویل سفارش بلافاصله بعد از پرداخت فعال خواهد شد

پنل سفارشات مدیتورها

پنل سفارشات

پنل ثبت سفارش و مدیریت مراحل اجرا از ثبت سفارش، ویرایش‌ها و تحویل کار

پنل ثبت سفارش مدیتورها بصورت لاگین شده
ثبت درخواست پشتیبانی در مدیتورها
پنل مدیتورها وقتی که لاگین نشده اید

چرا مدیتورها؟

شما می‌توانید با پنل مدیتورها به راحتی سفارشات خود را ثبت و مدیریت کنید. با مجری سفارش خود گفتگو کنید. فاکتورهای خود را پرداخت کنید. درخواست پشتیبانی ثبت کنید. و در سریع ترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید.


رفتن به پنل ثبت سفارش

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی و مشاوره کتبی در پنل کاربری و تلفنی توسط مدیتورهای ارشد

ربات تلگرام

ربات هوشمند مدیتورها برای مدیریت سفارشات، دریافت فاکتورها و اعلانات

محرمانگی سفارشات در مدیتورها

محرمانگی سفارشات

فایل‌ها مطابق مفاد عدم افشای اطلاعات ISO17100 محافظت خواهد شد

بررسی پلاجیاریزم با iThenticate در مدیتورها

درصورتی که پژوهشگری بخواهد با استفاده از وبسایت iThenticate مقاله خود را از نظر سرقت علمی بررسی کند؛ هر دفعه باید 100 دلار پرداخت کند که مبلغ قابل توجهی است. در این مورد سازمان ها، موسسات یا انتشارات به خرید انبوه اعتبار از این وبسایت می پردازند و از تخفیف برخوردار می شوند که وبسایت مدیتورها از این دسته است. در مدیتورها شما می توانید:

هر بار با مبلغ 45 هزار تومان سرقت علمی فایل خود را بررسی کنید.

کمتر از یک ساعت بعد از ثبت سفارش فایل نهایی بررسی پلاجیاریزم را تحویل بگیرید.

از پنل کاربری و کلیه ی ویژگی های آن استفاده کنید.

از اطلاع رسانی به صورت ایمیل و پیامک در تحویل سفارش خود بهره ببرید.

درصورت نیاز، در قالب همان سفارش، پارافریز (بازنویسی) متن خود را شروع کنید!


ثبت سفارش در پنل مدیتورها

4.8/5

دکمه بازگشت به بالا