پارافریز تخصصی متون پزشکی

دیده شده است که بسیاری از محققان و پژوهشگران بعلت نداشتن اطلاعات کافی در نگارش تخصصی متون پزشکی و عدم تسلط به زبان انگلیسی بعد از نوشتن مقاله و سابمیت در مجله با این اخطار روبه رو می شوند که مقاله شما دارای سرقت ادبی یا پلاجریسم (plagiarism) با درصد بالا است.
سرقت ادبی در متون علمی مخصوصا برای افرادی که تسلط کافی نسبت به زبان انگلیسی ندارند یک امر کاملا رایج است. پژوهشگران در رشته های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، اپیدمیولوژی، بهداشت، پرستاری، نوروساینس و سایر رشته های تخصصی در علوم پزشکی بخصوص در قدم های اول در نگارش مقاله و متون علمی ممکن است به کپی کردن جمله های مقاله های مرتبط بپردازند و جهت دوری از پلاجریسم نمی توانند از مفهوم جمله های منتشر شده در نگارش مقاله خود استفاده کنند. در این زمان تنها راه برای از بین بردن پلاجریسم بازنویسی یا پارافریز است. مجموعه علمی پژوهشی مدیتورها در همکاری با متخصصان در نگارش متون علوم پزشکی از جمله مقاله های علمی می تواند به پارافریز (paraphrase) یا بازنویسی متون شما بپردازد.

ثبت سفارش پارافریز

سرقت ادبی چیست؟

تیم تخصصی مجموعه مدیتورها

این مجموعه جهت پارافریز مقاله و متون علوم پزشکی با تیم تخصصی خود همکاری می کند که این تیم شامل دانش آموختگان زبان انگلیسی است که مدرک IELTS خود را با نمره بالایی گرفته اند و در حوزه علوم پزشکی فعالیت دارند. تیم متخصص مجموعه مدیتورها بشکل کاملا تخصصی و تضمینی به پارافریز متون دارای پلاجریسم (سرقت ادبی) در حوزه علوم پزشکی می پردازد و تمام اصلاحات انجام شده در زمان تحویل مشخص خواهد بود.

طبقه بندی پارافریز

درمجموعه مدیتورها جهت تخصیص هر سفارش به نیروی متخصص و شفاف سازی قیمت و زمان انجام این سفارش، در این قسمت به بررسی انواع پارافریز که توسط این مجموعه قابل انجام می باشد؛ می پردازیم. اگر می خواهید بدانید پارافریز توسط چه کسانی انجام می شود “تیم تخصصی مجموعه مدیتورها” را بخوانید.

پارافریز معمولی

انتخاب پارافریز معمولی به افرادی توصیه می شود که قبلا مقاله خود را از نظر پلاجریسم بررسی نموده و در حال حاضر فقط مایل به انجام پارافریز هستند. مجموعه مدیتورها درهمکاری با تیم تخصصی خود به پارافریز و سپس بررسی پلاجریسم و ارسال فایل pdf آن می پردازد.

پارافریز پیشرفته

انتخاب پارافریز پیشرفته به افرادی توصیه می شود که همزمان با پارافریز نیاز به بررسی از نظر پلاجریسم برای مقاله خود دارند بطوریکه در این زمینه مجموعه مدیتورها در همکاری با تیم تخصصی خود در ابتدا به بررسی مقاله از نظر پلاجریسم پرداخته و سپس پارافریز و مجددا مقاله را از نظر پلاجریسم بررسی می کند. در نهایت فایل بررسی پلاجریسم اولیه و ثانویه به همراه مقاله پارافریز شده برای شما ارسال می شود.

چه کسانی نباید سفارش پارافریز خود را در مجموعه مدیتورها ثبت کنند؟

تمرکز اصلی تیم تخصصی مجموعه مدیتورها بر پارافریز متون علمی پزشکی، داروسازی، دندان پزشکی و رشته های علوم پزشکی می باشد. کلیه افراد مشغول به کار در این مجموعه تخصص کافی در زمینه پژوهش در علوم پزشکی را دارند و طبعا این مجموعه از پارافریز مقاله های مرتبط با رشته های غیر پزشکی ( مهندسی، مدیریت، حسابداری، کشاورزی و … ) معذور است.

پارافریز بشکل کاملا تخصصی انجام می شود و از پارافریز غیر علمی و غیر تخصصی مقاله بشکلی که در برخی مجموعه ها و مکان ها ارائه می گردد معذوریم.

پارافریز در حال حاضر فقط به شکل انواع گفته شده در بالا ارائه می شود و این مجموعه از انجام مواردی غیر از این معذور است.

در مجموعه مدیتورها بررسی پلاجریسم با Ithenticate انجام می شود که رسمی و قابل قبول ترین شکل بررسی سرقت ادبی در مجله های معتبر است و این مجموعه از بررسی آن با سایر روش های رایج معذور است.

این مجموعه فقط متون تخصصی با پلاجریسم زیر ۴۵ درصد را بازنویسی می کند و برای پارافریز مقاله های بالای ۴۵ درصد لازم است مقاله بطور کامل از ابتدا نگارش شود پس لطفا درصورتی که نسبت به درصد پلاجریسم مقاله یا متن علمی خود مطلع هستید سفارش خود را در قالب مقاله ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا