مشاوره مقاله نویسی علوم پزشکی

استخراج مقاله از پایان نامه | مشاوره نگارش انواع مقالات در علوم پزشکی

مجموعه علمی پژوهشی مدیتورها با همکاری پژوهشگران فعال، حرفه ای و متخصص در رشته‌ها و زمینه‌های مختلف علوم پزشکی آماده ارائه ی خدمات مشاوره در نگارش تخصصی انواع مطالعات پژوهشی به اساتید، پژوهشگران و دانشجویان محترم می باشد. این خدمات شامل؛ مشاوره در زمینه استخراج مقاله های ارجینال یا مروری از پایان نامه و نگارش مقاله های مروری، متاآنالیز، ارجینال و کیس ریپورت به فارسی یا انگلیسی می باشد.


ثبت سفارش


تماس با ماچرا مدیتورها


ویژگی ها


نمونه کارها


سوالات متداول

خدمات مشاوره تخصصی نگارش مقاله علوم پزشکی در مدیتورها

هرساله نتایج علمی و ارزشمند زیادی در زمینه علوم پزشکی در قالب پایان نامه مورد تایید و تصویب کمیته‌های پژوهشی دانشکده های علوم پزشکی قرار می‌گیرد و توسط دانشجویان دفاع می شود با این وجود در بسیاری موارد به علت عدم آگاهی دانشجویان و کارآموزان در علوم پزشکی از اصول استاندارد نگارش مقاله و قوانین پژوهش در علوم پزشکی یا بعلت نداشتن وقت کافی از تنظیم بصورت مقاله و انتشار در یک مجله معتبر باز می مانند. همچنین نگارش مقالات در علوم پزشکی از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است بطوری که انجام صفر تا صد یک پژوهش به تنهایی بسیار دشوار است بعلاوه برای همه ی همکاران کار‌گروهی (Team Work) مقدور نمی‌باشد.

مجموعه علمی پژوهشی مدیتورها با همکاری پژوهشگران فعال، حرفه‌ای و متخصص در رشته‌ها و زمینه‌های مختلف علوم پزشکی آماده ارائه ی خدمات مشاوره در نگارش تخصصی انواع مطالعات به اساتید، پژوهشگران و دانشجویان محترم می باشد. این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

√ استخراج مقاله از پایان نامه

√ نگارش مقاله های مروری، متاآنالیز، اورجینال و کیس ریپورت

این موارد می تواند به فارسی یا انگلیسی بسته به نظر کاربران محترم انجام گیرد. توجه کنید که هدف گروه مدیتورها ارائه پژوهشی علمی و برخوردار نمودن کاربران از نظرات و پیشنهادات پژوهشگران با سابقه در علوم پزشکی است بنابراین:

 1. همه کاربران می توانند بعد از ثبت سفارش مقاله در پنل کاربری از یکی از پژوهشگران با سابقه و فعال در مدیتورها با شاخص h بالای 3 در مورد میزان کیفیت مطالعه خود، شانس چاپ در مجله های معتبر و احتمال بهتر شدن مقاله با درنظر گرفتن آنالیز جدید مشاوره دریافت کنند.
 2. کلیه مطالعات نگارش شده به انگلیسی الزاما توسط پروف ریدر (Proofreader) های مجموعه مدیتورها که کاملا مسلط به زبان انگلیسی و غیر ایرانی و دانشجو یا دانش آموخته در رشته های مختلف علوم پزشکی هستند از نظر زبانی بررسی و اصلاح می شوند.
 3. مقاله از نظر پلاجیاریزم (سرقت علمی) با نرم افزار iThenticate  بررسی می شود. با توجه به گایدلاین بسیاری از مجله های بین المللی پلاجیاریزم زیر 20 درصد مورد تایید است بنابراین درصورتی که پلاجیاریزم مقاله بالاتر از این درصد بوده یا درصد تشابه خاصی مدنظر کاربر محترم باشد؛ گروه پارافریز مجموعه مدیتورها مقاله را بازنویسی خواهد کرد.
 4. پس از تحویل فایل نهایی، دوره زمانی 15 تا 25 روز (بسته به نوع مطالعه انجام شده و شرایط کاربر) جهت اصلاحات قرارداده شده است که کاربران محترم می توانند نظرات و اصلاحات علمی  را کامنت کنند تا تغییرت لازم اعمال شود.

همین حالا سفارش مقاله خود را ثبت کنید!


ثبت سفارش مقاله

تیم مشاوره تخصصی مقاله در مدیتورها

در مجموعه علمی پژوهشی مدیتورها بسته به نوع سفارش تیم تشکیل داده خواهد شد.

√ مشاوره در زمینه استخراج مقاله از پایان‌نامه یا نگارش مقالاتی که آنالیز آماری آن‌ها انجام شده باشد:

تیم سفارش شامل:

 • مدیتور ارشد مدیتورها که ناظر بر بخش گفتگو و پشتیبان تلفنی سفارش شما است،
 • مدیتور پژوهشی (پژوهشگر) که مشاوره در زمینه استخراج یا نگارش علمی و تخصصی به فارسی یا انگلیسی مقاله را بر عهده دارد،
 • مدیتور زبانی (پروف ریدر یا ویراستار نیتیو) که از دانشجو یا دانش آموخته های محترم علوم پزشکی، مسلط به زبان انگلیسی و غیر ایرانی است،
 • کارشناس بخش ویراستاری و ترجمه که مسئولیت پشتیبانی از تیم ویراستاری و بررسی نهایی مقاله از نظر زبان دارد.
 • مترجم زبان انگلیسی که از دانشجو یا دانش آموخته های محترم علوم پزشکی است به تیم سفارش اضافه می شود تا مقاله فارسی نگارش شده توسط مدیتور علمی را ترجمه کند.

√ مقاله های ارجینال که دیتا وارد نرم افزار شده باشد و نیاز به آنالیز آماری وجود داشته باشد:

در کنار تیمی که در بالا توضیح داده شده

 • یک مدیتور آماری که از دانش آموخته های محترم رشته آمار زیستی یا اپیدمیولوژی یا دانشجوهای رشته علوم پزشکی مسلط به آنالیز دیتا است به تیم سفارش اضافه می شود.

√ مطالعات مروری نظام مند (سیستماتیک) یا متاآنالیز:

این دسته از مطالعات کاملا تخصصی بوده و نیاز به تیم حرفه ای و فعال دارد.

 • اگر سفارش شما در این دسته است تیم سفارش شما در کنار اعضای ذکر شده یک مدیتور Librarian خواهد داشت که دانش آموخته رشته کتابداری پزشکی یا بیوشیمی است.


ثبت سفارش مقاله

در مورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟
در مورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟
در مورد ثبت سفارش سوال دارید؟

تماس با ما – 02128426565

روند انجام سفارش های مقاله در مدیتورها

روند انجام سفارش های مقاله در مدیتورها

تلاش مجموعه مدیتورها انجام منظم و با کیفیت هر پروژه است بنابراین پس از کارشناسی برای تیم سفارش شما برنامه ریزی زمانی انجام می شود و سپس پروژه براساس مراحل زیر انجام می شود.

کارشناسی فایل‌های بارگذاری شده

پس از ثبت سفارش توسط کاربران، مدیتور ارشد بخش مقاله که پشتیبان تلفنی و ناظر سفارش شماست، فایل های بارگذاری شده توسط شما شامل فایل پایان نامه، دیتا یا سایر موارد را بررسی می کند و با شما تماس می گیرد تا روند انجام پروژه را به شما توضیح دهد. شما می توانید در طول انجام پروژه با مدیتور ارشد خود تلفنی یا از طریق واتس اپ در تماس باشید. همچنین مدیتور ارشد بعد از کارشناسی سفارش شما تیم سفارش شما را تشکیل می دهد.

آنالیز آماری (در صورت نیاز)

درصورتی که نیاز به آنالیز آماری وجود داشته باشد؛ مدیتور آماری که از پژوهشگران در زمینه آمار زیستی یا دانشجویان رشته اپیدمیولوژی است داده های آماری را در فایل SPSS یا اکسل از شما تحویل می گیرد و ضمن ارائه ی پیشنهادات در جهت بهبود علمی فایل نهایی مطالعه، آنالیز های لازم را انجام می دهد.

مشاوره در زمینه نگارش یا استخراج مقاله

در این مرحله پژوهشگر حرفه ای و با سابقه ی فعالیت پژوهشی چند ساله و شاخص اچ بالای 3 با توجه به زمینه پژوهشی و نوع مطالعه شما به تیم سفارش اضافه می شود و بسته به نوع سفارش شما مقاله را از پایان نامه استخراج می کند یا فایل آنالیز آماری را تحویل می گیرد و به سفارش شما رسیدگی می کند. گاهی برای تسریع در روند کار چند پژوهشگر سفارش شما را انجام می دهند.

ادیت زبانی نیتیو

تیم Proofread یا ادیت زبانی نیتیو در مجموعه مدیتورها شامل دانشجویان یا دانش آموخته های علوم پزشکی و مسلط به زبان انگلیسی و غیر ایرانی بوده که بعد از انجام مسئولیت پژوهشگر، فایل مقاله شما را تحویل گرفته و از نظر زبانی بررسی و اصلاح می کنند و در این مدت در جهت رفع ابهام از مدیتور پژوهشی کمک می گیرند و هرگونه نقض و اشکال علمی نیز درصورت وجود تا حد امکان رفع می‌شود.

چک پلاجیاریزم با نرم افزار Ithenticate

پس از نگارش و ادیت زبانی، مدیتور ارشد سفارش شما، مقاله شما را از نظر پلاجیاریزم با نرم افزار iThenticate بررسی می کند و فایل چک پلاجیاریزم به همراه فایل نهایی مقاله به شما تحویل داده می شود.

پارافریز (در صورت لزوم)

بسیاری از مجله های علمی و معتبر در گاید لاین خود ذکر کرده اند که مقالات با پلاجیاریزم زیر 20 درصد قابلیت پذیرش در مجله را خواهند داشت. بنابراین مجموعه مدیتورها نسبت به این نکته توجه ویژه ای دارد و هر مقاله از این نظر بررسی می شود و درصورت بالاتر بودن درصد پلاجیاریزم از 20 درصد بازنویسی یا پارافریز انجام می شود.

دوره زمانی اصلاحات

پس از تحویل فایل نهایی، دوره زمانی 15 تا 25 روز (بسته به نوع مطالعه انجام شده و شرایط کاربر) جهت اصلاحات قرارداده شده است که کاربران محترم می توانند نظرات و اصلاحات علمی مرتبط با پروژه را کامنت کنند تا تغییرت لازم اعمال شود.

تکمیل سفارش

پس از زمان درنظر گرفته شده با توجه به قوانین مجموعه مدیتورها و تاکید بر حفظ امنیت پنل کاربری و کلیه منابع و اطلاعات موجود، سفارش شما تکمیل و اطلاعات از دسترس شما و تیم سفارش خارج خواهد شد.


تماس با مدیتورها

امکان گفتگو با تیم سفارش مقاله

مجموعه مدیتورها نسبت به نظرات و اصلاحات مورد نظر کاربران توجه ویژه ای دارد بطوری که در کنار امکان ارتباط تلفنی با موسسه (6565 2842 021) و تماس مستقیم با شماره شخصی مسئول (مدیتور ارشد) بخش مقاله، برای ارتباط شما با تیم سفارش، قسمت گفتگوی سفارش قرار دادیم تا شما بتوانید کلیه پرسش های خود را در طول انجام پروژه از تیم سفارش خود بپرسید یا تیم سفارش را از سلایق خود و مواردی که باید در انجام پروژه توجه کنند باخبر کنید. در این قسمت همچنین امکان ارسال فایل وجود دارد. ناگفته مشخص است که ارسال موارد زیر در قسمت گفتگو ممنوع است:

 • سوالات مالی، فنی یا شکایت از تیم سفارش {برای این موارد به پشتیبانی پنل مراجعه کنید}
 • ایمیل، اکانت شما در تلگرام یا بقیه فضاهای مجازی، شماره تماس و یا هرمورد دیگر که ارتباط شما با مدیتور را خارج از چارچوب مجموعه امکان پذیر کند. {بدیهی ست درصورت گزارش مبنی بر ارسال این موارد مجموعه مدیتورها مسئولیت هیچ پیامدی را عهده دار نخواهد بود}

امکان گفتگو با تیم سفارش مقاله
تنظیم مقاله براساس گایدلاین مجله

تنظیم مقاله براساس گایدلاین مجله

در بسیاری از موارد کاربران مجموعه مدیتورها پس از ثبت سفارش مقاله خود؛ مجله مورد نظر خود را ارسال می کنند و تاکید دارند که مقاله براساس معیارهای مجله مورد نظرشان تنظیم شود. پژوهشگران و پروف ریدرهای ما در مجموعه مدیتورها در کنار توجه به نکات علمی و زبانی مقاله، گایدلاین مجله هدف شما را بررسی نموده و تنظیم مقاله شما را بر آن اساس انجام می دهند.

برای مثال در یک مجله ذکر شده است که چکیده براساس عناوین زیر باشد:

Background / Method / Results / Conclusion

حال آنکه مجله دیگری از نویسندگان خواسته است که چکیده براساس عناوین زیر نگارش کنند:

Introduction/ Methods and Material / Results / Discussion and Conclusion

یا در موارد دیگری برخی از مجلات نسبت به تعداد کلمات چکیده، تعداد کل کلمات در مقاله باتوجه به نوع آن، شیوه تنظیم شکل ها، جداول و تعداد رفرنس ها و نحوه رفرنس دهی در مقاله یا موارد مهم دیگر تفاوت زیادی دارند و توصیه می شود کاربران پیش از ثبت سفارش مجله هدف خود را ارسال کنند که تنظیم همزمان مقاله براساس گایدلاین مجله می تواند شانس اکسپت شدن مقاله شما در مجله را افزایش دهد.

توجه به اخلاق در پژوهش

کد اخلاق (Ethics Code) یا RCT یا کدمصوب از پایان نامه

مجله های معتبر علمی همواره سخت گیری زیادی نسبت به ثبت کد اخلاق (Ethics Code) یا RCT در هنگام سابمیت مقاله داشته اند. در مجموعه مدیتورها نیز به این موضوع توجه ویژه ای شده است. بطوری که در زمان ثبت سفارش، از همه کاربران می خواهیم تا کد اخلاق مقاله خود را ثبت کنند یا در صورتی که مقاله کلینیکال ترایال باشد نیاز است تا کد RCT مقاله ارسال شود بعلاوه با توجه به اینکه بعضی از مجله های داخلی در هنگام سابمیت مقاله های استخراج شده از پایان نامه، کد مصوب آن را درخواست می کنند در مجموعه مدیتورها یک قسمت هم برای ثبت آن درنظر گرفته ایم.

در صورتی که شما کد اخلاق یا RCT در دسترس نداشته باشید می توانید از کمیته پژوهش دانشکده پزشکی درخواست کنید و در طول انجام پروژه برای پژوهشگر در قسمت گفتگوی پنل ارسال کنید. درصورتی که به هر علت، ثبت یا ارسال نکنید، این قسمت در مقاله شما بصورت جای خالی قرار داده می شود تا قبل از سابمیت مقاله به این موضوع توجه داشته باشید.

سرقت ادبی یا پلاجیاریزم

سرقت ادبی (plagiarism) به استفاده از کلمات یا ایده های دیگران گفته می شود به طوری که آنها را به نام خود منتشر کنید. سرقت ادبی می تواند شکل های مختلفی داشته باشد، از تقلب عمدی گرفته تا کپی کردن تصادفی از یک منبع. در نتیجه، هر زمان که از کلمات یا ایده های شخص دیگری در کار خود استفاده می کنید، باید تصدیق کنید که صاحب اصلی آن ها شخص دیگری بوده است. یکی از نرم افزار های قدرتمندی که می تواند درصد تشابه مقالات رابررسی کنید نرم افزار آیتنتیکیت (iThenticate) است که نتایج آن مورد تایید تقریبا همه مجله های معتبر علمی می باشد. در مجموعه مدیتورها توجه بسیار زیادی به این مسئله شده است. بطوری کهپ پس از نگارش علمی توسط پژوهشگر و بازبینی و اصلاح توسط پروف ریدرهای مجموعه مدیتورها مقاله ی نهایی الزاما از نظر با نرم افزار iThenticate بررسی می شود. با توجه به گایدلاین بسیاری از مجله های بین المللی پلاجیاریزم زیر 20 درصد مورد تایید است بنابراین درصورتی که پلاجیاریزم مقاله بالاتر از این درصد بوده یا درصد تشابه خاصی مدنظر کاربر محترم باشد؛ گروه پارافریز مجموعه مدیتورها مقاله را بازنویسی می کند.

رفرنس دهی در مدیتورها

در مقالات منتشر شده در مجله ها؛ از نظر شیوه و سبک رفرنس دادن تفاوت هایی وجود دارد. سبک استنادی (Citation Style) مجموعه ای از قوانین مربوط به نحوه استناد به منابع در مقاله یا بطور کلی متون آکادمیک است. 

بسته به رشته ی آکادمیک مقالات، مجله های رفرنس های خاصی درخواست داده اند برای مثال:

 • سبک MLA برای متون دانشگاهی در علوم انسانی (به عنوان مثال ادبیات یا زبان ها) بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
 • سبک APA در علوم اجتماعی (به عنوان مثال روانشناسی) بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

با این حال ، سبک های بسیار دیگری نیز وجود دارد که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید در وبلاگ ما درمورد سبک استنادی بیشتر بخوانید.

در مجموعه مدیتورها درصورتی که شما مجله هدف خود را ارسال کنید رفرنس دهی براساس گایدلاین مجله هدف انجام می شود اما درصورتی که مجله هدف شما مشخص نبود هم نگران نباشید! باتوجه به اینکه پژوهشگران ما در مدیتورها برای رفرنس دهی از نرم افزار EndNote استفاده می کنند و فایل EndNote Library به همراه بقیه فایل ها تحویل داده می شود شما می توانید هر زمان که تصمیم گرفتید مقاله خود را سابمیت کنید استایل رفرنس ها را براساس مجله هدفتان با یک کلیک تغییر دهید!

میانگین زمان تحویل سفارش مقاله

هدف مجموعه مدیتورها در زمینه خدمات مقاله نویسی، انجام یک کار کاملا تخصصی در زمینه علوم پزشکی و در تعامل با تیم پژوهشگر و حرفه ای است بنابراین باتوجه به نوع و عنوان مقاله و بارکاری مجموعه در زمان ثبت سفارش محدوده زمان تحویل بین 20 تا 45 روز می باشد و معمولا سفارشاتی که محدودیت زمانی داشته باشد توسط مجموعه مدیتورها پذیرفته نخواهد شد.

امنیت اطلاعات در پنل

در مجموعه مدیتورها امنیت اطلاعات کلیه کاربران و تیم سفارش حفظ می شود. همچنین پس از اینکه مقاله شما تحویل داده شد باتوجه به نوع و عنوان مقاله شما 15 تا 25 روز فرصت خواهید داشت تا نسبت به پیگیری سفارش خود که شامل

 • برداشتن کلیه فایل های لازم،
 • گفتگو با مدیتورها درمورد سفارش انجام شده،
 • ارسال یک بار اصلاحات بشکل کامنت روی مقاله

می باشد اقدام کنید.

پس از زمان درنظر گرفته شده با توجه به قوانین مجموعه مدیتورها و تاکید بر حفظ امنیت پنل کاربری و کلیه منابع و اطلاعات موجود، سفارش شما تکمیل و اطلاعات از دسترس شما و تیم سفارش خارج خواهد شد.

امنیت اطلاعات در پنل

گفتگو با مجری

در تمام مراحل سفارش شما توانایی گفتگو مستقیم با مجری خواهید داشت

شمارش معکوس

شمارش معکوس تحویل سفارش بلافاصله بعد از پرداخت فعال خواهد شد

پنل سفارشات مدیتورها

پنل سفارشات

پنل ثبت سفارش و مدیریت مراحل اجرا از ثبت سفارش، ویرایش‌ها و تحویل کار

پنل ثبت سفارش مدیتورها بصورت لاگین شده
ثبت درخواست پشتیبانی در مدیتورها
پنل مدیتورها وقتی که لاگین نشده اید

چرا مدیتورها؟

شما می‌توانید با پنل مدیتورها به راحتی سفارشات خود را ثبت و مدیریت کنید. با مجری سفارش خود گفتگو کنید. فاکتورهای خود را پرداخت کنید. درخواست پشتیبانی ثبت کنید. و در سریع ترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید.


رفتن به پنل ثبت سفارش

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی و مشاوره کتبی در پنل کاربری و تلفنی توسط مدیتورهای ارشد

ربات تلگرام

ربات هوشمند مدیتورها برای مدیریت سفارشات، دریافت فاکتورها و اعلانات

محرمانگی سفارشات در مدیتورها

محرمانگی سفارشات

فایل‌ها مطابق مفاد عدم افشای اطلاعات ISO17100 محافظت خواهد شد

نظرات برخی از کاربران مجموعه مدیتورها

سوالات متداول

مدیتور پژوهشگر که فردی حرفه ای در زمینه اصول استاندارد نگارش مقاله با اچ ایندکس بالای 3 و آشنا به زمینه عنوان شماست نگارش مقاله رو انجام میده

پروف ریدر ک مسلط به زبان انگلیسی و غیرایرانی و از دانشجو یا دانش آموخته های علوم پزشکی هست که بعد از نگارش نقاله رو از نظر زبانی بازبینی و اصلاح می کنه.

اگه نیاز به آنالیز آماری هم باشه، از مدیتورهای دانش آموخته اپیدمیولوژی و آمار زیستی یک نفر به تیم سفارش اضافه میشه.

مدیتور ارشد هم بعنوان ناظر و پشتیبان تلفنی یکی دیگه از اعضای تیم هست.

هدف ما انجام یه کار کاملا تخصصی در زمینه علوم پزشکی و در تعامل با تیم پژوهشگر و حرفه ای است بنابراین باتوجه به نوع و عنوان مقاله و بارکاری مجموعه در زمان ثبت سفارش محدوده زمان تحویل بین 20 تا 45 روز هست و معمولا سفارشاتی که محدودیت زمانی داشته باشه توسط مجموعه مدیتورها پذیرفته نمیشن.

خیر!

خیر!

خیر! برای اینکه بتونیم نظارت و پشتیبانی روی سفارشتون داشته باشیم، باید گفتگوها داخل پنل انجام بشه. درصورتی که ارتباطی خارج از مجموعه برقرار بشه هیچ مسئولیتی درمورد گفتگوها، کیفیت و زمان تحویل سفارش شما برعهده ما نیست.

درصورتی که ادیت هایی که مدنظر شما یا استادتون هست رو روی مقاله کامنت کنید امکان انجامش هست و در غیر این صورت خیر برای بررسی سریع تر حتما این سفارش ها رو در قالب سفارشات دیگر ثبت کنید.

بله ولی از طریق بخش سفارشات دیگر اقدام کنید.

خیر! خارج از قوانین مجموعه هست. تنها درصورتی که هزینه سفارش بیشتر از 4 میلیون تومان باشه می تونید در طی دو فاکتور (70 درصد ابتدای سفارش و 30 درصد قبل از تحویل نهایی) پرداخت کنید.

بله! مجموعه مدیتورها در تمام رشته های علوم پزشکی با پژوهشگرهای متخصص همکاری داره. مطمئن باشید اگه توانایی انجام سفارش شما رو نداشته باشیم، سفارشتونرو به مرحله پرداخت فاکتور و اجرای پروژه نمی رسونیم!

درصورتی که درخواست ها به حدنصاب برسه توانایی تشکیل کارگاه رو داریم.

پشتبان تلفنی با شماست و مقاله رو از نظر پلاجریسم با iThenticate بررسی می کنه و سایر هماهنگی ها رو انجام میده.

می تونید با مدیتور ارشد که در ابتدا با شما تماس گرفتن، تماس بگیرید یا پیامک بدید یا در قسمت پشتیبانی مجموعه پیام بذارید.

پس از اتمام پروژه، فرصت بازبینی برای کاربران فراهم است تا اصلاحات مورد نیاز را درخواست نمایند. توجه شود فرصت اصلاحات 15 تا 25 روز می‌­باشد.

خیر!

بله اما از طریق بخش سفارشات دیگر اقدام کنید.


پرسش سوال

پاسخ سوالم را پیدا نکردم

دکمه بازگشت به بالا