سفارش نگارش مقاله رشته های علوم پزشکی

سالانه هزاران مقاله پزشکی در مجله های معتبر دنیا منتشر می شود. در این زمینه مجموعه علمی و پژوهشی مدیتورها در جهت افزایش اعتبار متون پزشکی در همکاری با تیم متخصص خود به ارائه قسمت مقاله نویسی می پردازد. لطفا حتما قبل از ثبت سفارش مقاله خود این قسمت را مطالعه بفرمایید.

تیم تخصصی نگارش مقاله

مجموعه علمی و پژوهشی مدیتورها برای افزایش کیفیت در نگارش مقاله های تخصصی علوم پزشکی با دو گروه از پژوهشگران در این زمینه همکاری دارد. گروه اول دانشجویان علوم پزشکی با سابقه هستند که در زمینه نگارش و انتشار متون علمی و مقاله پزشکی سابقه نسبی دارند و تسلط کافی به زبان انگلیسی داشته بنابراین تاحدود زیادی در نگارش مستقیم مقاله به انگلیسی دچار مشکل نخواهند بود. این گروه از مدیتورها فارغ التحصیل یا دانشجوی رشته های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی و بسیاری از رشته های کارشناسی ارشد علوم پزشکی از جمله پرستاری، بهداشت و مامایی هستند و مورد تایید کارشناسان علمی ما جهت استخدام در مجموعه مدیتورها بعنوان مقاله نویس معمولی قرار گرفته اند. اگر از انواع روش های مقاله نویسی نوع معمولی را انتخاب کردید در واقع همکاری با این دسته از نویسنده ها را انتخاب کرده اید که با توجه به رشته تخصصی مرتبط با مقاله و اولویت زمانی به تیم سفارش شما اضافه می شوند. در گروه دوم، مدیتورهایی با بیش از 10 سال سابقه در پژوهش، آشنا به آنالیز و تحلیل آماری، سابقه انتشار انواع مقاله های اصلی، سیستماتیک ریویو و متاآنالیر در علوم پزشکی، سابقه کاری چند ساله و h-index های بالای 7 قرار دارند. مدیتورها در این گروه دارای PhD رشته های علوم پزشکی از جمله اپیدمیولوژی، نوروساینس، بهداشت و … هستند یا دانشجویان سال آخر رشته های پزشکی، داروسازی و دندان پزشکی هستند که تعدادی از آن ها با توجه به تجربه کاری و اعتبار پژوهشی بالا در درجه کارشناس برای تایید دیگر اعضای مجموعه در نظر گرفته شده اند. مدیتورها در این گروه تسلط کامل به زبان انگلیسی، شیوه نگارش مقاله های مرتبط با رشته پزشکی، داروسازی و دندان پزشکی دارند. نسبت به گایدلاین مجله های معتبر پژوهشی آشنایی کامل دارند. در این گروه مقاله ها بر اساس اصول AMA نوشته می شوند. همچنین بعد از تحویل اولیه سفارش شما اصلاحات کاملا رایگان است. این گروه از مدیتورها سال های زیادی از عمر خود را وقف مقاله نویسی و پژوهش در پزشکی کرده اند. اگر نوع مقاله نویسی پیشرفته را انتخاب کردید درواقع همکاری با این دسته از مدیتورها را انتخاب کرده اید که با توجه به رشته تخصصی مرتبط با مقاله و اولویت زمانی، این عزیزان به تیم سفارش شما اضافه می شوند. توجه کنید که اگر مقاله نویسی پیشرفته انگلیسی را انتخاب کردید مقاله شما در حد نیتیو نوشته خواهد شد.

طبقه بندی نگارش مقاله

مجموعه علمی و پژوهشی مدیتورها برای تسریع و تسهیل فرایند نگارش مقاله، تخصیص هر سفارش به نیروی متخصص و درجهت شفاف سازی قیمت و زمان انجام این سفارش، در این قسمت به بررسی انواع مقاله های پژوهشی که توسط این مجموعه قابل انجام می باشد؛ پرداخته است. اگر می خواهید بدانید هر قسمت توسط چه کسانی نوشته می شود “تیم تخصصی نگارش مقاله در مجموعه مدیتورها” را بخوانید.

 

مقاله نویسی معمولی

این روش معمولا به کسانی پیشنهاد می شود که می خواهند با هزینه نسبتا کم صاحب مقاله خود به انگلیسی یا فارسی باشند. بعد از نگارش این مقاله ها می توانید اصلاحات را در مقاله کامنت کنید تا مدیتور آن ها را بررسی و رفع نماید. اگر نیاز به آنالیز آماری به همراه نگارش مقاله دارید لازم است توضیح دهید تا مدیتور مربوط به آنالیز و تحلیل آماری به تیم سفارش اضافه شود.

 

استخراج مقاله از پایان نامه

این قسمت با توجه به پایان نامه شما نوشته می شود. در ابتدا ضعف و قوت های پایان نامه شما مورد بررسی قرار می گیرد و سپس با توجه به آن فاکتور صادر می شود. لازم است حتما در قسمت توضیحات نوع زبان نهایی (فارسی یا انگلیسی) را مشخص کنید.

 

مقاله نویسی پیشرفته

این روش به کسانی پیشنهاد می شود که به اعتبار علمی خود اهمیت می دهند و در نتیجه مقاله علمی آن ها توسط تیم تخصصی و علمی مدیتورها نوشته خواهد شد. اگر زبان انگلیسی را انتخاب مقاله شما در حد نیتیو نوشته خواهد شد. اگر نیاز به آنالیز دیتا وجود داشته باشد با توجه به مهارتی که این گروه از مدیتورها در آنالیز و تحلیل آماری دارند در کنار نگارش مقاله این مورد هم انجام می شود. علاوه بر این تمام اصلاحات تا زمان انتشار مقاله در مجله مورد نظر شما رایگان خواهد بود و شما می توانید در هر زمانی به سفارش نیمه تمام خود بازگشته و اصلاحات استاد، داور یا ادیتور را به مدیتور مربوطه برگردانید تا رایگان انجام شود.

 

محدوده قیمت و زمان انجام سفارش

لطفا توجه کنید:

 • این بخش با توجه به موارد گفته شده در قسمت “طبقه بندی نگارش مقاله در مجموعه مدیتورها” نوشته شده است و انواع مقاله های اصلی، مروری، متاآنالیز و کیس ریپورت را شامل می شود. درصورتی که نگارش نوع خاص دیگری از مقاله درنظر شماست لازم است قبل از ثبت سفارش با ما گفتگو کنید.
 • صدور فاکتور به صورت رایگان می باشد و شما پس از دریافت فاکتور تصمیم گیری می نمایید.
 • سفارش مقاله شما می تواند از 2 هفته به بعد آماده شود. کافی است زمان تحویل سفارش خود را در قسمت زمان پیشنهادی در پنل کاربری (نگارش مقاله) تعیین کنید و سفارش شما براساس زمان پیشنهادی شما قیمت گذاری خواهد شد. در غیر این صورت زمان استاندارد تحویل سفارش با توجه نمودار زمان تحویل مقاله می باشد.
 • در نگارش انواع مقاله های پیشرفته که توضیح داده شد اصلاحات تا زمان انتشار مقاله در مجله مورد نظر شما کاملا رایگان است خواه این اصلاحات نگارشی یا تکنیکی باشد.
 • بعد از ثبت سفارش مقاله لازم است در قسمت بحث و گفتگو با مدیتور در مورد سفارش خود گفتگو نموده و توضیحات لازم را به ایشان منتقل کنید. اگر مقاله شما از نوع کیس ریپورت است حتما اطلاعات بیمار را ضمیمه کنید. در مدیتورها تمام اطلاعات محفوظ خواهد ماند و شرط اول در کار پژوهشی که اخلاق پژوهش است رعایت می گردد.
 • این اطلاعات شامل میانگین قیمت و هزینه نگارش است. بطور کلی قیمت نهایی باتوجه به ارزیابی عنوان مقاله، داشتن یا نداشتن آنالیز آماری و زمان پیشنهادی تعیین خواهد شد.
 • لطفا برای اطلاع دقیق هزینه و زمان تحویل، در پنل کاربری مدیتورها ثبت نام و سفارش پروپوزال خودتان را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا اپراتور مربوطه در کمتر از 10 دقیقه برایتان به صورت رایگان قیمت گذاری نماید.

 

چه کسانی نباید سفارش مقاله خود را در مجموعه مدیتورها ثبت کنند؟

تمرکز اصلی نویسندگان حرفه ای مدیتورها بر نگارش مقاله های پزشکی، داروسازی، دندان پزشکی و رشته های علوم پزشکی می باشد. کلیه افراد مشغول به کار در این مجموعه تخصص کافی در زمینه پژوهش در علوم پزشکی را دارند و طبعا این مجموعه از انجام نگارش مقاله های مرتبط با رشته های غیر پزشکی ( مهندسی، مدیریت، حسابداری، کشاورزی و … ) معذور است.

نگارش مقاله ها بشکل کاملا تخصصی انجام می شود و از نگارش غیر علمی و غیر تخصصی مقاله بشکلی که در برخی مجموعه ها و مکان ها ارائه می گردد معذوریم.

نگارش مقاله ها در حال حاضر فقط به شکل انواع گفته شده در بالا ارائه می شود و این مجموعه از انجام مواردی غیر از این معذور است.

 

‫2 نظرها

 1. سلام روزتون بخیر
  استخراج مقاله از پایان نامه هم انجام میدید؟
  هزینش چطوریه کی تحویل میدید؟

  1. سلام روز شما هم بخیر
   بله مدیتورها خدمات استخراج مقاله از پایان نامه رو هم ارائه میده
   داخل قسمت مقاله ثبت کنید سفارشتون رو
   سفارش مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا