درباره مدیتورها

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.26.6″][et_pb_row _builder_version=”3.26.6″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.26.6″][et_pb_image src=”https://meditorha.com/blog/wp-content/uploads/2019/08/about-meditorha.jpg” _builder_version=”3.26.6″ border_radii=”on|10px|10px|10px|10px” box_shadow_style=”preset3″][/et_pb_image][et_pb_text _builder_version=”3.26.6″]

درباره ی مدیتورها

گروه پژوهشی مدیتورها متخصص در ارائه خدمات مختلف پژوهشی شامل ترجمه، ویرایش علمی و زبانی مقالات(Native editing)، نگارش انواع مطالعات در زمینه ی علوم پزشکی، بررسی مقالات از نظر پلاجریسم (plagiarism) و پارافریز (paraphrase)، قالب بندی با توجه به مجله ی موردنظر و پشتیبانی تا زمان انتشار مقالات می باشد. این وبسایت با بیش از ۵۰ ویراستار نیتیو انگلیسی از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی برتر در سراسر جهان دارای همکاری ست و از تیم علمی بزرگ و جامعی جهت بررسی و اصلاح نگارشی و علمی مقالات شما برخوردار است.

مدیتورها در زمینه نگارش پزشکی (Medical Writing) با بیش از ۳۰ پژوهشگر با سابقه و فعال در رشته های مختلف پزشکی و متخصصین حرفه ای جهت آنالیز آماری (Data analysis) مقالات برگرفته از اپیدمیولوژیست ، دانشجوی پزشکی و آماریست همکاری دارد.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row column_structure=”2_5,3_5″ _builder_version=”3.26.6″][et_pb_column type=”2_5″ _builder_version=”3.26.6″][et_pb_image src=”https://meditorha.com/blog/wp-content/uploads/2019/08/meditorha-goal-1.jpg” _builder_version=”3.26.6″ border_radii=”on|10px|10px|10px|10px” box_shadow_style=”preset3″][/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”3_5″ _builder_version=”3.26.6″][et_pb_text _builder_version=”3.26.6″]

هدف ما

کیفیت ذات خدمات ماست. شعار ما ارائه با کیفیت خدمات با رقابتی ترین قیمت است. در هیئت تحریریه؛ پژوهشگران، پزشکان و ویراستاران انگلیسی بسیار مجرب و با تجربه ای با ما همکاری می کنند.

این مجموعه با هدف تمرکز حداکثری بر روی کیفیت خدمات، در حال حاضر صرفا در زمینه رشته های پزشکی فعالیت می کند.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.26.6″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.26.6″][et_pb_text _builder_version=”3.26.6″]

ارزیابی کیفیت خدمات

برای استخدام در مدیتورها ، ارزیابی دقیقی بر سابقه ی عملی پژوهشگران با توجه به رزومه ارسالی و همچنین کیفیت انجام پروژه های قبلی صورت می پذیرد. سپس بررسی نهایی با مشورت دو کارشناس و انجام یک تست دقیق برای انتخاب بهترین افراد در انجام امور پژوهشی انجام خواهد شد.
کارشناسان مدیتورها به صورت مداوم در فعالیت های پژوهشی و انتشار مقالات بین المللی فعالیت می کنند و به عنوان داوران همکار در مجلات معتبر و مطرح بین المللی همکاری دارند. بنابراین تیم ما کاملا با استاندارد و انتظارات داوران مجلات آشنایی دارد. ما معتقدیم که با تکیه بر دانش و تجربه خود می توانیم تفاوت قابل توجهی ایجاد کنیم و به محققان و دانشجویان کمک کنیم تا آسان تر به اهداف خود در امور پژوهشی دست یابند.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]